Atribuită Cumpărare directă

APA MINERALA NATURALA PERLA COVASNEI 2L

Număr anunț
DA33885093
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
GELAPROD SRL (CUI 4539602)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.295 RON
Valoare atribuită
1.295 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.295 RON

din 1.295 RON estimat