Atribuită Cumpărare directă

AGAR COLUMBIA, Supliment creștere Campylobacter, SUPLIMENT SEL.CAMPY (Skirrow), Sange de cal

Număr anunț
DA33885327
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.123 RON
Valoare atribuită
1.123 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.123 RON

din 1.123 RON estimat