Atribuită
Cumpărare directă
Amenajare parcare de resedinta zona Bl. A2-P7.
- Număr anunț
- DA33885890
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- PSGLUCYFER BUILD S.R.L. (CUI 47194370)
- Cod CPV
- 45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 582.147,77 RON
- Valoare atribuită
- 582.147,77 RON
- Data publicării
- 28.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 01.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.