Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE

Număr anunț
DA33886279
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
Furnizor / câștigător
BIO-STAR S.R.L. (CUI 5099470)
Cod CPV
19212500-0 · Snururi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.579,57 RON
Valoare atribuită
1.579,57 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.579,57 RON

din 1.579,57 RON estimat