Atribuită Cumpărare directă

teava zincata sudata

Număr anunț
DA33886343
Autoritate contractantă
Comuna MALU MARE (CUI 5002053)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484,17 RON
Valoare atribuită
484,17 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,17 RON

din 484,17 RON estimat