Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE SSD 1T

Număr anunț
DA33886648
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE ARTA GEORGE APOSTU BACAU (CUI 29092045)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30211200-3 · Hardware pentru unitatea centrala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.113,40 RON
Valoare atribuită
1.113,40 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.113,40 RON

din 1.113,40 RON estimat