Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de raspundere civila auto AB07GOA

Număr anunț
DA33886719
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 16885685)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,68 RON
Valoare atribuită
212,68 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,68 RON

din 212,68 RON estimat