Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE FRIGIDER+TERMOMETRU

Număr anunț
DA33886802
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE ARTA GEORGE APOSTU BACAU (CUI 29092045)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.306,56 RON
Valoare atribuită
1.306,56 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.306,56 RON

din 1.306,56 RON estimat