Atribuită Cumpărare directă

Componente sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA33886838
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
34970000-7 · Echipament de monitorizare a traficului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.649,69 RON
Valoare atribuită
16.649,69 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.649,69 RON

din 16.649,69 RON estimat