Atribuită Cumpărare directă

Hârtie pentru de ambalaj ALBA offset 61x86 61*86 cm 60 g/mp B4U

Număr anunț
DA33887841
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220,87 RON
Valoare atribuită
1.220,87 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220,87 RON

din 1.220,87 RON estimat