Atribuită Cumpărare directă

Aparat aer conditionat Daikin 7.000 BTU cu instalare

Număr anunț
DA33888077
Autoritate contractantă
TRANSPORT PUBLIC LOCAL S.A. SUCEAVA (CUI 17791716)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.343,68 RON
Valoare atribuită
13.343,68 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.343,68 RON

din 13.343,68 RON estimat