Atribuită Cumpărare directă

R13410/25.08.2023 - PACHET SAPUN LICHID + HARTIE IGIENICA

Număr anunț
DA33888212
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
33711640-5 · Articole de toaleta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.737,60 RON
Valoare atribuită
1.737,60 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.737,60 RON

din 1.737,60 RON estimat