Atribuită
Cumpărare directă
R13410/25.08.2023 - DETERGENT DEGRESANT PRO DEGRES, AOB, 5L-UNITATE PROTEJATA
- Număr anunț
- DA33888342
- Autoritate contractantă
- CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
- Cod CPV
- 39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,80 RON
- Valoare atribuită
- 107,80 RON
- Data publicării
- 28.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 29.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.