Atribuită
Cumpărare directă
SF, DTAC, PT, Doc. avize si Studiu geo pt"Capela mortuara multiconfesionala localitatea Saratel
- Număr anunț
- DA33888355
- Autoritate contractantă
- Comuna Sieu Magherus (Consiliul local Sieu Magherus) (CUI 4426972)
- Furnizor / câștigător
- NORDMAN CONSPROIECT S.R.L. (CUI 28280938)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 28.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 29.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.