Atribuită Cumpărare directă

EREBROLYSIN SOL.INJ./PERF. 215,2MG/ML FIOLA 10ML X 5 - HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER DE PORCINA

Număr anunț
DA36011733
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.110 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.110 RON