Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIONARE CALCE SODATA CANISTRE 5 L

Număr anunț
DA33889014
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
24213000-0 · Oxid de calciu hidratat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
724,60 RON
Valoare atribuită
724,60 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

724,60 RON

din 724,60 RON estimat