Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de achizitie si montaj covor si tapet PVC

Număr anunț
DA33889331
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
MALEX CONCEPT DESIGN SRL (CUI 19989648)
Cod CPV
44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.592,36 RON
Valoare atribuită
4.592,36 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.592,36 RON

din 4.592,36 RON estimat