Atribuită Cumpărare directă

COMBUSTIBIL LICHID INCALZIRE SIMILAR TIP M

Număr anunț
DA33889595
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09111300-3 · Combustibili fosili (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.920 RON
Valoare atribuită
47.920 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.920 RON

din 47.920 RON estimat