Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE COLOCARE SERVERE ȘI ECHIPAMENTE DE REȚEA ȘI INTERNET

Număr anunț
DA33889603
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU DIGITALIZARE SI REGENERARE URBANA (CUI 45562521)
Furnizor / câștigător
MORNING STAR IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40659605)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88.000 RON
Valoare atribuită
88.000 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88.000 RON

din 88.000 RON estimat