Atribuită
Cumpărare directă
Peleti rumegus din rasinoase si esenta tare
- Număr anunț
- DA33889661
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
- Furnizor / câștigător
- ALISOR INTER TRANS SRL (CUI 15184904)
- Cod CPV
- 09111400-4 · Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.000 RON
- Data publicării
- 28.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 29.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.