Atribuită Cumpărare directă

Tabla scolara cu mijlocul verde si 2 suprafete verzi culisante pe orizontala (4000x1200mm) (R888)

Număr anunț
DA33890291
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.528 RON
Valoare atribuită
4.528 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.528 RON

din 4.528 RON estimat