Atribuită Cumpărare directă

Servicii de audit financiar în cadrul proiectului, cod SMIS 2014+> 155487

Număr anunț
DA33891462
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
COSNEANU I. LAVINIA - CABINET INDIVIDUAL EXPERT CONTABIL (CUI 23377574)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.990 RON
Valoare atribuită
11.990 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.990 RON

din 11.990 RON estimat