Atribuită
Cumpărare directă
Revizie 1500 de ore MTZ 952.2
- Număr anunț
- DA33892332
- Autoritate contractantă
- Comuna Culciu (CUI 3897041)
- Furnizor / câștigător
- PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI 26271674)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.563,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.563,87 RON
- Data publicării
- 29.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 30.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.