Atribuită Cumpărare directă

PACHET RPODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA33892520
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RASTOLITA (CUI 29038771)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.675,21 RON
Valoare atribuită
2.675,21 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.675,21 RON

din 2.675,21 RON estimat