Atribuită Cumpărare directă

Pachet "detergenti" Spital - REF NR 14787/28.08.2023 - DIRECTOR INGRIJIRI

Număr anunț
DA33892651
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.978,50 RON
Valoare atribuită
7.978,50 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.978,50 RON

din 7.978,50 RON estimat