Atribuită Cumpărare directă

Vopsea pentru lemn/metal, Oskar Aqua Matt, interior/exterior, pe baza de apa, albastru acvatic, 0,6

Număr anunț
DA33893224
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,84 RON
Valoare atribuită
231,84 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,84 RON

din 231,84 RON estimat