Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PLACUTE CU NUMARUL DE INMATRICULARE PENTRU INREGISTRAREA VEHICULELOR LENTE

Număr anunț
DA33893360
Autoritate contractantă
Orasul Recas (CUI 2512589)
Furnizor / câștigător
BLINK STUDIO SRL (CUI 13387554)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat