Atribuită Cumpărare directă

Veregen crema

Număr anunț
DA33893561
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437,16 RON
Valoare atribuită
437,16 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

437,16 RON

din 437,16 RON estimat