Atribuită Cumpărare directă

varf/varfuri galbene/conuri/tips galben eppendorf 2-200 ul DELTALAB

Număr anunț
DA33894444
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA TELEORMAN (CUI 4469051)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI 12036920)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,70 RON
Valoare atribuită
228,70 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,70 RON

din 228,70 RON estimat