Atribuită Cumpărare directă

Bloc de zidarie din beton 30x25x17

Număr anunț
DA33894485
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
MATCONS S.R.L. (CUI 2828558)
Cod CPV
45223821-7 · Elemente prefabricate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.528 RON
Valoare atribuită
3.528 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.528 RON

din 3.528 RON estimat