Atribuită Cumpărare directă

Furnizare, montaj si configurare echipamente retele date pentru proiect Construire Scoala Gimnaziala

Număr anunț
DA33894527
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.838 RON
Valoare atribuită
7.838 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.838 RON

din 7.838 RON estimat