Atribuită Cumpărare directă

SPRAY DEGRIPANT 450 ML ENERGO ZZ

Număr anunț
DA33894731
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44831000-4 · Masticuri, filere, chituri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,10 RON
Valoare atribuită
131,10 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,10 RON

din 131,10 RON estimat