Atribuită Cumpărare directă

Rulment

Număr anunț
DA36007527
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI 8670570)
Furnizor / câștigător
BALOGH A. ATTILA II (CUI 33078073)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
243,70 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,70 RON