Atribuită Cumpărare directă

BX371 Fir polipropilena 3/0, L=75cm, ac 16,3mm

Număr anunț
DA33895679
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
19724000-7 · Monofilamente sintetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,64 RON
Valoare atribuită
125,64 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,64 RON

din 125,64 RON estimat