Atribuită Cumpărare directă

Cartus Imprimanta Canon MC-07 Maintenance

Număr anunț
DA33895854
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PAJISTI (I.C.D.P.) (CUI 1091473)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255,30 RON
Valoare atribuită
255,30 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

255,30 RON

din 255,30 RON estimat