Atribuită Cumpărare directă

RCA 12 LUNI+ACP 12 LUNI-PRIMARIA MAIERUS

Număr anunț
DA33896097
Autoritate contractantă
COMUNA MAIERUS (PRIMARIA COMUNEI MAIERUS) (CUI 4777221)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5 · Servicii de brokeraj de asigurari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.492,80 RON
Valoare atribuită
7.492,80 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.492,80 RON

din 7.492,80 RON estimat