Atribuită Cumpărare directă

Anvelopa 315/ 80/ 22.5 SAVA

Număr anunț
DA33896219
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
MARCOLINI 98 SRL (CUI 11035217)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.580 RON
Valoare atribuită
2.580 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.580 RON

din 2.580 RON estimat