Atribuită Cumpărare directă

Pachet 16 titluri carti copii

Număr anunț
DA33896384
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "DUILIU ZAMFIRESCU" VRANCEA (CUI 5760929)
Furnizor / câștigător
EUROLIBRIS SA (CUI 17716218)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,57 RON
Valoare atribuită
355,57 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,57 RON

din 355,57 RON estimat