Acasă · Licitații
· Cisterne, rezervoare si containere; radiatoare si boilere pentru incalzire centrala (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE
- Număr anunț
- DA33897440
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI 23886365)
- Furnizor / câștigător
- CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI 15955022)
- Cod CPV
- 44600000-6 · Cisterne, rezervoare si containere; radiatoare si boilere pentru incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324,88 RON
- Valoare atribuită
- 324,88 RON
- Data publicării
- 29.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 31.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.