Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de audit financiar proiect - ”PROMOVARE SI RESTAURARE CULA NISTOR,, Nr.20
- Număr anunț
- DA33897599
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
- Furnizor / câștigător
- AVRAM EXPERT AUDITOR SRL (CUI 20962590)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 29.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 31.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.