Atribuită Cumpărare directă

Executie lucrare de montare si instalare bolarzi

Număr anunț
DA33898473
Autoritate contractantă
COMUNA COSTINESTI (CUI 12554654)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
45255400-3 · Lucrari de montaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.040 RON
Valoare atribuită
34.040 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.040 RON

din 34.040 RON estimat