Atribuită Cumpărare directă

PACHET TRUSA COMANDA : 976 / 28.08.2023

Număr anunț
DA33899044
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI 13637588)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.548,28 RON
Valoare atribuită
1.548,28 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.548,28 RON

din 1.548,28 RON estimat