Atribuită Cumpărare directă

CARTUS NEGRU PENTRU IMPRIMANTA HP PageWide Pro MFP

Număr anunț
DA33899114
Autoritate contractantă
Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Sud-Vest Oltenia (Craiova) (CUI 30750233)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,88 RON
Valoare atribuită
205,88 RON
Data publicării
29.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,88 RON

din 205,88 RON estimat