Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii si finisaje la Cabinetul Medical Vinderei si scara exterioara
- Număr anunț
- DA33899326
- Autoritate contractantă
- COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
- Furnizor / câștigător
- BUNGA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 48461793)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 29.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 30.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.