Atribuită Cumpărare directă

Internet prin fibra optica

Număr anunț
DA33899461
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Tony Bulandra (CUI 27309416)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
32561000-3 · Conexiuni cu fibre optice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.046,80 RON
Valoare atribuită
18.046,80 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.046,80 RON

din 18.046,80 RON estimat