Atribuită Cumpărare directă

RA 3370_Plasă de sârmă, argintiu, 112x2000 cm, oțel inoxidabil (P. 90)

Număr anunț
DA33900237
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
ATLANTIC LOGISTIC CONCEPT S.R.L. (CUI 43286659)
Cod CPV
44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
637,82 RON
Valoare atribuită
637,82 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

637,82 RON

din 637,82 RON estimat