Atribuită Cumpărare directă

Pantofi de protectie New Hubei S1P SRC cu bombeu metalic si lamela antiperforatie

Număr anunț
DA33900335
Autoritate contractantă
EDILUL C.G.A. S.A. (CUI 11339178)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.062 RON
Valoare atribuită
6.062 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.062 RON

din 6.062 RON estimat