Atribuită Cumpărare directă

Senzor SpO2 reutilizabil, pentru adult MONITOR MASIMO UTAS CONFORM OFERTA DE PRET

Număr anunț
DA33900845
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.719,15 RON
Valoare atribuită
22.719,15 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.719,15 RON

din 22.719,15 RON estimat