Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse - 3 buc. prelungitor protectie cf. ref.1224/02.05.2023,ref.1268/04.05.2023

Număr anunț
DA33902007
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,54 RON
Valoare atribuită
201,54 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,54 RON

din 201,54 RON estimat