Atribuită Cumpărare directă

Camera franare, suport tendon spate, planetara stg spate, tendon bara stabilizatoare

Număr anunț
DA33903108
Autoritate contractantă
SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI 3286536)
Furnizor / câștigător
KLEMAT SRL (CUI 11332757)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.158,25 RON
Valoare atribuită
2.158,25 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.158,25 RON

din 2.158,25 RON estimat